Sprawy organizacyjne

Projekt realizowany jest przez Warszawski Uniwersytet Medyczny ze wsparciem środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dzięki zewnętrznemu finansowaniu możliwe jest zapewnienie uczestnikom udziału w zajęciach prowadzonych przez wysokiej klasy trenerów i praktyków zawodowych. Rynkowa cena uczestnictwa w oferowanych zajęciach warsztatowyh wynosi od 1000 do 3000 zł.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne dla studentów 2 ostatnich lat studiów na WUM.

KOrzyści z udziału w projekcie

• Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie i interpersonalne prowadzonych przez profesjonalnych trenerów.
  • Dostęp do nowatorskich technik treningu praktycznego - gier szkoleniowych.
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez praktyków z doświadczeniem z otwartego rynku.
  • Darmowa diagnoza kompetencji miękkich.
  • Możliwość uzyskania punktów ECTS za udział w zajeciach.

Zobowiązania uczestników projektu

W związku z dofinansowaniem projektu ze środków unijnych na WUM nałożone zostały obowiązki dokumentacyjne. Dla spełnienia tych obowiązków tym  konieczne jest podpisanie umowy ze wszystkimi uczestnikami zajęć oraz zebranie określonych informacji wymaganych przez instytucje unijne. Z umowy wynikają następujące obowiązki dla uczestników:

• Uczestnictwo w zajęciach na które uczestnik się zapisał.
  • Udział diagnozie kompetencji miękkich na początku i na końcu udziału w projekcie. Każdy z uczestników otrzyma wyniki swojego badania a podczas warsztatów Zasoby psychospołeczne w zawodach medycznych będzie mógl dowiedzieć się jak najlepiej wykorzystać własne atuty i jak pracować w obszarach w których jest słabszy.
  • Poinformowanie Uczelni o dalszych swoich losach po zakończeniu studiów - przekazanie informacji o podjęciu pracy lub kontynuowaniu nauki w ciągu 12 miesięcy od zakończenia studiów.

W przypadku wątpliwości co do zobowiązań uczestnika prosimy o kontakt z biurem projektu.